Cutera
enlighten III

Účinný na všechny typy kůže
Rolls Royce mezi lasery
První a jediný laser na světě, který využívá pico+nano technologii


Cutera Enlighten III: Přední technologie v oblasti estetické medicíny

Pokud jde o estetiku, naše laserové ošetření přináší revoluční řešení pro odstranění tetování, pigmentových skvrn, korekci jizev a mnoho dalšího. Technologie laseru Cutera Enlighten III je vhodná pro všechny typy pleti, což vám umožní dosáhnout dokonalé pleti bez nutnosti chirurgických zákroků.

 • Unikátní, revoluční a víceúčelová pico technologie.

 • Účinný na všechny typy pokožky.
 • > 20 % vyšší než nabízí dostupné, tradiční technologie celosvětově.

Revitalizace pleti 

K omlazení pleti využíváme to nejlepší, co moderní estetická medicína nabízí. Laser Cutera Enlighten III je revoluční technologie, která navrací pleti zdravý a mladistvý vzhled. Dokáže zlepšit kvalitu jakékoliv pleti, ať už vás trápí vrásky, pigmentové skvrny nebo jizvičky po akné. Výsledky se dostaví již po prvním sezení. Laser obnoví texturu vaší pokožky, dodá jí svěžest a zanechá ji viditelně jemnější  a mladistvější. Zbaví vaši pleť jakékoliv nežádoucí pigmentace, včetně skvrn od sluníčka, stařeckých skvrn i drobných nerovností. Vaše pleť bude perfektně sjednocená a zářivá. Odstraní z vaší tváře známky stárnutí, jemné vrásky vyhladí, ty hlubší zjemní. Laser stimuluje tvorbu kolagen a podporuje tak regenerační procesy, které pokožku zpevňují a oživují. Díky tomu se budete moci těšit z výsledku ještě dlouho poté. 

Laserový resurfacing

Laserový resurfacing je účinná laserová terapie s krátkou dobou hojení, která pleť omladí, barevně sjednotí a podpoří její regeneraci. Efekt se dostaví okamžitě a přetrvává několik let. Jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky, čímž podporuje její regeneraci. Výsledkem je oživená, hladká a jemná pokožka.Účinně snižuje viditelnost pigmentových skvrn a vyrovnává nerovnoměrný tón pleti. Stimuluje produkci kolagenu, čímž urychluje její obnovu. Pomáhá vyplnit jemné linky a výrazně zjemňuje hlubší vrásky. Pleť je vypnutá a projasněná. Stahuje rozšířené póry a vylepšuje tím její texturu i celkový vzhled.

Odstranění tetování

Odstranění tetování je díky revoluční technologii Cutera Enlighten III komfortní a přitom účinné a rychlé. Ošetření tímto výkonným laserem je bezpečné a nehrozí zde riziko vedlejších účinků ani jizev. Laser Cutera Enlighten III precizně odstraňuje inkoust z tetované oblasti a minilazuje poškození okolní kůže. Bezpečně odstraní i sebemenší tetování. Díky širokému rozsahu vlnových délek si laser poradí i s barvami, které byly dříve neodstranitelné, jako červená, žlutá nebo zelená. Už dávno neplatí, že odstranění tetování je bolestivé. S Cutera Enlighten III je zákrok takřka bezbolestný. Jeho účinnost je nepřekonatelná a k dosažení požadovaných výsledků je potřeba mnohem méně sezení než tomu běžně bývá. 

 

Laser je šetrný k pokožce a minimalizuje riziko jejího poškození, včetně vzniku nežádoucích jizviček. Doba hojení je zde výrazně kratší než u jiných metod..

 • Jemnější a hladší pleť
 • Přirozeně mladší vzhled
 • Cílená a přesná terapie
 • Rychlé a dlouhotrvající výsledky
 • Minimalizace diskomfortu
 • Úplné odstranění pigmentových skvrn
 • Rovnoměrný tón pleti
 • Odstranění pih
 • Cílená a bezpečná terapie
 • Rychlé výsledky a minimální diskomfort
 • Dlouhotrvající efekt

 

Objednejte se na úvodní konzultaci online

Vyberte si termín nezávazné úvodní konzultace, kde spolu vše probereme. Těšíme se brzy na viděnou!