Botulo injekce krásy

Pro vyplnění vrásek i jemnou korekci obličeje

Botulo injekce krásy vás účinně zbaví i hlubokých mimických vrásek – například vrásky mezi obočím, kterou nejspíš znáte jako „mračivku”, nebo podélných vrásek na čele. Ty totiž vznikají nejen věkem, ale taky přehnanou mimikou, kterou botulo injekce krásy dokáže regulovat a vrásky zároveň vyplnit. Proto je ale taky potřeba jeho aplikaci svěřit do zkušených odborných rukou.

Kromě vrásek botulo injekce krásy upraví také drobné asymetrie a nedokonalosti obličeje. Povadlé koutky úst nebo pomerančová kůže na bradě vám tak už nebudou dělat starosti. 

Dopřejte si změnu, po které tak toužíte!

Rychlý a dlouhotrvající výsledek

Aplikace botulo injekce krásy trvá jen pár minut a z výsledků se můžete radovat hned. Abychom vám tu chvilku v křesle co nejvíce zpříjemnili, naneseme na kůži nejdříve znecitlivující krém. Teprve pak pomocí jehliček nebo kanyly aplikuje botulo injekce krásy. Stačí malá chvilka a vaše sny se promění ve skutečnost.

Botulo injekce krásy vydrží alespoň půl roku. Aplikaci proto doporučujeme maximálně dvakrát do roka.

Botulo injekce krásy, nebo výplně kyselinou hyaluronovou?

Váháte, co zvolit? Obě látky působí jako výplně, každá z nich má ale trochu jiné vlastnosti. Botulo injekce krásy reaguje s určitými receptory a reguluje jejich aktivitu. Díky tomu už vám zlozvyky jako časté mračení nebudou prohlubovat vrásky.

Naproti tomu kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která kromě vyplnění taky regeneruje buňky a podporuje hydrataci. Pro dokonalý výsledek můžeme botulo injekci krásy a kyselinu hyaluronovou i kombinovat.

Rozhodnout se samozřejmě nemusíte sami. Stačí, když víte, jakých výsledků chcete dosáhnout, a my vám doporučíme to nejlepší řešení. Přijďte to s námi probrat na nezávaznou konzultaci.

Objednejte se snadno online

Vyberte si termín úvodní konzultace, kde spolu vše probereme, aby byl výsledek jednoduše dokonalý. Těšíme se brzy na viděnou!