Injekční lipolýza

Zbavte se nechtěného tuku a dolaďte své křivky

Podařilo se vám výrazně zeštíhlet, z některých partií ale tukové polštářky nechtějí zmizet? Nebo vás trápí podbradek, kterého se dietou ani cvičením jen tak nezbavíte?

Injekční lipolýza je účinným řešením pro odstranění menších vrstev tuku z kterýchkoliv partií těla. Ať už podbradku, spodního bříška nebo třeba vnitřních stehen.

Jde pouze o malý ambulantní zákrok v lokální anestezii. Tenkou jehličkou aplikujeme účinné látky přímo do tukového polštářku, kde pomůžou tuk odbourat a následně vyloučit z těla přirozenou cestou. Procedura trvá jen půl hodinky a efekt uvidíte už po dvou až třech týdnech.

Bez bolesti a omezení

K aplikaci účinných látek používáme tenkou jehličku. Abychom vám ale proceduru co nejvíce zpříjemnili, nejdříve na kůži naneseme znecitlivující gel. Do půl hodiny budeme hotoví a po zákroku se můžete věnovat všem aktivitám, na které jste zvyklí. Nemusíte se bát ani žádných jizviček.

Jak dosáhnout nejlepších výsledků?

Efekt lipolýzy uvidíte dva až tři týdny po první aplikaci. Pro ideální výsledek, který jste si vysnili, je ale potřeba proceduru zopakovat. Celkem vás budou čekat dvě až čtyři návštěvy. Vše s vámi rádi probereme na úvodní konzultaci.

Je pro mě injekční lipolýza vhodná?

Injekční lipolýza pomůže doladit křivky a odstranit menší tukové polštářky. Je pro vás tedy skvělým řešením, pokud nebojujete s několika kily navíc, ale chcete se zbavit menšího množství tuku v místech, kde to přirozenou cestou není tak snadné. Často to bývá podbradek nebo třeba spodní bříško.

Objednejte se snadno online

Vyberte si termín úvodní konzultace, kde spolu vše probereme, aby byl výsledek jednoduše dokonalý. Těšíme se brzy na viděnou!