Mezoterapie proti padání vlasů

Pro zdravé a silné vlasy zářící zdravím

Prořídlé jemné vlasy dokážou pěkně zamávat s naším sebevědomím. Příčin jejich padání a špatné kvality přitom může být spousta. Mezoterapie je jednou z nejefektivnějších metod, jak kvalitu a hustotu vlasů výrazně podpořit. Působí totiž přímo v místě problému.

Při mezoterapii pomocí mikrovpichů do vlasové pokožky aplikujeme důležité vitamíny, minerály, aminokyseliny a další látky, které pro své zdraví vlasy nezbytně potřebují. Tyto vyživující roztoky podpoří tvorbu kolagenu, kmenových buněk a nových vlasových kořínků. Výsledkem je tak hustá lesklá hříva, o které jste vždy snili.

Díky intenzivní cílené výživě
dokáže mezoterapie…
omezit vypadávání vlasů a podpořit růst nových
posílit vlasy od kořínků a zvýšit jejich pružnost a lesk
zlepšit kvalitu a zdraví vlasové pokožky, a předcházet tak tvorbě lupů

Dopřejte svým vlasům profesionální terapeutickou péči, která konečně přinese vytouženou změnu.

Rychlá a bezbolestná procedura

Vyživující roztok do vlasové pokožky aplikujeme pomocí mikrovpichů. Celá procedura přitom netrvá déle než půl hodiny. Abychom vám posezení v křesle co nejvíce zpříjemnili, naneseme na pokožku nejdříve znecitlivující gel. Použité látky jsou hypoalergenní, nemusíte se tak bát žádné reakce.

Kdy se dostaví výsledky?

Pro maximální účinek je potřeba mezoterapii několikrát zopakovat. Počet ošetření závisí na závažnosti problému a je velmi individuální. Vše s vámi rádi probereme na nezávazné konzultaci.

Výsledky pak můžete čekat už po jednom měsíci, někdy se však dostaví o něco později. Trpělivost se vám ale odvděčí silnými zdravými vlasy.

Objednejte se snadno online

Vyberte si termín úvodní konzultace, kde spolu vše probereme, aby byl výsledek jednoduše dokonalý. Těšíme se brzy na viděnou!