Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Plné, krásně tvarované rty, po kterých jste vždy toužili

Přáli byste si plné smyslné rty, chcete vyrovnat jejich asymetrii nebo zvednout koutky úst?

S výplní na bázi kyseliny hyaluronové vykouzlíme rty, o kterých jste vždy snili. Výsledek bude naprosto přirozený a díky hydratačním účinkům kyseliny hyaluronové získají rty krásně šťavnatý vzhled.

Celá procedura trvá jen pár minut a výsledky uvidíte hned. Své okouzlující rty si užijete po 6–⁠10 měsíců. Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, a tak je naprosto bezpečná.

Přirozená krása na prvním místě

Naším cílem je podtrhnout vaši přirozenou krásu. Nejdříve spolu probereme, jakých výsledků si přejete dosáhnout, a doporučíme ideální řešení. Výplň budeme aplikovat postupně, a tak se nestane, že by rty byly příliš velké. Výhodou kyseliny hyaluronové také je, že ji můžeme rozpustit a rty tak prakticky okamžitě vrátit do původního stavu.

Rychle a téměř bezbolestně

Abychom vám těch pár minut v křesle co nejvíce zpříjemnili, naneseme na rty nejdříve znecitlivující krém. Teprve pak pomocí jehly nebo kanylky aplikujeme výplň. Stačí malá chvilka a výsledek si užijete až 10 měsíců.

Co čekat po ošetření?

Po aplikaci kyseliny hyaluronové rty mírně otečou. Do dvou dnů ale otok vymizí. Pár hodin můžou rty v místě vpichu taky malinko krvácet, případně se objevit drobná modřinka. Tři až pět dnů po ošetření se šetřete a vyhněte se náročnějším fyzickým aktivitám.

Objednejte se snadno online

Vyberte si termín nezávazné úvodní konzultace, kde spolu vše probereme, aby byl výsledek jednoduše dokonalý. Těšíme se brzy na viděnou!