Laserový resurfacing a revitalizace

Laserový resurfacing: Moderní metoda pro obnovu a omlazení vaší pleti

Laserové zákroky- cesta ke zdravější pleti, revitalizace, odstranění pigmentových skvrn, revoluční metoda

Cesta ke zdravější pleti

Co je laserový resurfacing?
Resurfacing kůže s laserem je moderní metoda, při které se pomocí světelných pulzů zpracovávají vrchní vrstvy kůže. Současně se do hlubších vrstev kůže dodává teplo, což stimuluje růst kolagenu. Následně se na kůži vytvoří ochranný povlak, který se po třech až pěti dnech oloupe, odhaluje tak zdravější a čistší pleť.

Náš laser, enlighten od společnosti Cutera, je vysoce univerzální zařízení typu pico, které je navrženo přesně pro revitalizaci pleti. Bezpečně a účinně odstraňuje tetování a řeší problémy s pigmentací pleti u všech typů kůže. Technologie enlighten SR kombinuje dvě vysoce účinné vlnové délky (532 nm a 1064 nm) a ultra-krátké pikosekundové pulzy (750 ps), čímž nabízí nový přístup k jemnému, účinnému a rychlému zlepšení vzhledu nežádoucího pigmentu a celkové kvality pleti. Přídavná osazení enlighten Micro Lens Array (MLA) je účinná při léčbě akné jizev na všech typech pleti.

Jak fungují laserové resurfacingové ošetření?

Laser vytváří paprsky tepelné energie, které pronikají hluboko do kůže. Tyto paprsky odpařují poškozenou kůži a stimulací přirozeného hojícího procesu těla podporují produkci kolagenu a regeneraci buněk, čímž odhalují zářivě obnovenou pokožku.

Je laserový resurfacing vhodný pro mě?

Pokud máte vrásky kolem úst, očí nebo na čele a hledáte výrazné omlazení a mladší vzhled pleti, toto ošetření vám poskytne výjimečné výsledky. Lze jím také léčit kožní stavy, včetně jizev, akné, hyperpigmentace a pigmentace, jako jsou skvrny od stáří nebo sluneční skvrny.

Jaké výsledky mohu očekávat?

Výsledky laserového resurfacingu jsou jak okamžité, tak postupné. Brzy po ošetření bude povrch vaší kůže cítit hebkě a hladce, vypadat svěží a mít vyrovnanější tón. Následující 3 až 6 měsíců přinesou další zlepšení, protože hlubší vrstvy kůže budou nadále produkovat nový kolagen.

Dummy Image

Tři jednoduché kroky k zahájení vaší cesty za zdravější pletí

Krok 1

Zavolejte a rezervujte si nezávaznou konzultaci s naším zkušeným lékařem specializujícím se na laserový resurfacing. Můžete nás přímo kontaktovat nebo požádat o zpětné volání.

Krok 2

Navštivte naši kliniku a setkejte se s vaším lékařem na osobní konzultaci. Během této konzultace budeme:

Hodnotit postiženou oblast a vaši vhodnost pro ošetření.
Vysvětlit postup, dobu zotavení, pravděpodobné výsledky a náklady.
Procházet vaši minulou lékařskou anamnézu.
Odpovídat na všechny vaše otázky týkající se ošetření.

Krok 3

Zahajte své laserové resurfacingové ošetření v naší klinice Medical Zone. Všechna naše ošetření probíhají v klinickém prostředí. Navíc vám předepíšeme před a po ošetření program, který zahrnuje řadu domácích péčí. To vám zajistí nejlepší možné výsledky.